مركز خدمات بالینی ، مراقبتی و آموزشی در منزل پارسیان مهرپرور تحت نظارت مستقیم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي

 • info@mehrparvar.com
 • 021-44442410

پرستار بیمار در بیمارستان و منزل

پرستار بیمار در منزل و بیمارستان : استخدام برترین پرستاران و همراهان بیمار در منزل و بیمارستان

 

مشکلات بیمارستان ها در کمبود پرستار

پرستار در بیمارستان متأسفانه امروزه به دلیل  برخی  مشکلاتی که در بعضی از بیمارستان ها وجود دارد، لازم است. مانند:

 • کمبود کادر پرستار در بیمارستان
 • کمبود بهیار و کمک بهیار که در ارائه خدمات پرستاران را همراهی نمایند
 • عدم مراقبت لازم
 • و …

در هنگام بستری بیمار در بیمارستان و در طول مدت بستری بهتر است فردی به عنوان همراه بیمار در کنار بیمار حضور داشته باشد. جدا از مشکلات در ارائه خدمت در بیمارستان، بیمار به دلیل شرایط جسمی و روحی که دارد، نیازمند پرستار در بیمارستان است .

پرستار بیمار در منزل | مرکز پارسیان مهرپرور

مزایای استخدام پرستار در بیمارستان به صورت شخصی

دلایل حضور پرستار در بیمارستان

حضور همراه بیمار در بیمارستان باعث پذیرش راحت تر و بهتر بیمارستان و شرایط پیش آمده توسط بیمار می شود. با حضور همراه بیمار، بیمار در انجام امور شخصی دچار مشکل نمی شود و همیشه فردی جهت کمک به ایشان برای انجام امور شخصی غیر درمانی حضور دارد که دلسوزانه و با روحیه شاد و روی گشاده ، بیمار را همراهی می کند و بیمار برای دریافت کمک برای انجام امور دچار هیچ مشکلی نمی شود و منتظر کادر بیمارستان برای کمک نمی ماند و همچنین در صورت بروز مشکل در وضعیت درمانی و سلامتی بیمار ، مراتب را به کادر درمانی پرستاری بیمارستان جهت رسیدگی به بیمار اطلاع می دهد.

همراه بیمار می تواند باعث شود که تحمل درد برای بیمار راحت تر باشد و دوران بستری در بیمارستان را با کمترین استرس ، خستگی و نارحتی و با آرامش خیال طی کند.

درگیری خانواده

از سوی دیگر، یکی از مشکلاتی که افراد بستری در بیمارستان و خانواده های آنان با آن درگیرند، مسئله همراه بودن با بیمار در طول مدت بستری است ، و از آنجایی که بستگان بیمار به دلیل مشکلات و مسائل مختلف امکان حضور دائمی و مستمر بر بالین بیمار را ندارند، استخدام پرستار بیمار در بیمارستان را به شما پیشنهاد می کنیم. از طرفی حضور در بیمارستان به عنوان همراه تجربه ایست که شاید هیچ یک از ما آن را نداشته باشیم، همچنین نتوانیم بیمار را به طرزی شایسته در انجام امور همراهی کنیم ، همراه بیمار می تواند به نحوی شایسته بیمار ما را همراهی کند .

مشکلات بیمار و مشکلات خانواده در همراهی بیمار

همچنین در صورتی که بستری شدن بیمار در بیمارستان طولانی مدت شود، حضور بستگان در بیمارستان هم برای خود بستگان ( با توجه به اینکه امروزه اکثراً شاغل هستند و یا درگیر مسائل و نیازهای مربوط به فرزندان خود هستند و با توجه به مسیرهای طولانی و ترافیک طاقت فرسا به خصوص در کلان شهر تهران) مشکلاتی را به وجود آورد و هم احساس مزاحم و یا سربار بودن را به بیمار منتقل کند و در نتیجه با افت شرایط روحی و روانی بیمار ، درمان هر چه سریعتر و بهتر را به تعویق بیاندازد.

پرستار برای بیمار در منزل | مرکز پارسیان مهرپرور

حضور پرستار در بیمارستان و فردی کارکرده و با سابقه و متعهد در این زمینه در کنار بیمار، می تواند باعث شود بیمار این دوران را با روحیه خوب طی کند و داشتن احساس امنیت و آرامش در تسریع روند بهبودی وی تأثیر به سزایی خواهد داشت و در ضمن اطرافیان و بستگان بیمار بستری در بیمارستان با ارتباط مستقیم با همراه بیمار در بیمارستان، در جریان وضعیت بیمار خود قرار گرفته و در صورت ضرورت و نیاز در اسرع وقت در بیمارستان حضور خواهند یافت.

ویژگی پارسیان مهرپرور و خدمات ارائه شده

از این رو مرکز پارسیان مهرپرور با داشتن بیش از ۱۸ سال سابقه در این زمینه و با مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با کادری مجرب و متعهد متشکل از مراقب عادی، کمک بهیار، بهیار و پرستاران آماده ارائه خدمات بصورت روزانه، شبانه و شبانه روزی در کلیه بیمارستان های تهران می باشد.

هر پرستار بیمار در منزل و یا در بیمارستان باید بتواند فعالیت های زیر را انجام دهد:

 • روحیه دادن به بیمار
 • هم صحبت شدن
 • خواندن کتاب
 • کمک به بیمار برای قدم زدن در محیط بیمارستان
 • کمک به بیمار در انجام امور شخصی ( در صورت اجازه پزشک معالج و داشتن شرایط مناسب
کمک نیاز دارید؟ با ما چت کنید